Сережка такелажна синтетична 14,5 т ARB2017

Опис

Оновленна версія -> ARB2018

Дотримання техніки безпеки має першорядне значення в ситуації із застосуванням такелажного устаткування. Наявність правильного обладнання, яке відповідає поточним навантаженням і захищає вас, вашу сім'ю, друзів і автомобіль, життєво необхідно в будь такелажної ситуації.

Представляємо вам Гнучку синтетичну такелажную сережку ARB (Soft connect shackle), яка поповнила лінійку такелажних аксесуарів ARB в березні 2018 року. М'яка сережка виготовлена із синтетичного троса з високою міцністю на розтяг з використанням поліетилену UHMWPE (ультра високомолекулярний поліетилен високої щільності). Троси з UHMWPE використовуються в багатьох автомобільних і промислових лебідках і різних буксирувальних та такелажних стропах. Гнучка синтетична такелажна сережка ARB має номінальної міцністю на розрив 14,5 тонн, не тоне у воді, стійка до короткочасного впливу УФ-випромінювання і забезпечує чудову міцність.

Синтетичний трос сережки поміщений у захисний рукав з матеріалу Hypalon™. Матеріал Hypalon™ забезпечує відмінну стійкість до зносу і протирання і надійно захищає трос сережки від порізів і перетираний. Він широко використовується альпіністами і забезпечує захист для їх мотузок і ременів. Також використовується багато в чому іншому текстильному обладнанні для зовнішнього застосування і забезпечує відмінну стійкість до стирання. Оскільки захисний рукав відчуває найбільше навантаження при використанні сережки, його можна легко замінити змінними рукавами, які продаються в пакетах по 2 штуки (#ARB2017SLV).

Для використання гнучкої сережки пропустіть кінець троса з великим вузлом (кулею) на кінці через петлю, під час використання петля затягується навколо великого вузла і надійно утримується на великому вузлі під час такелажних робіт. Вузол не може проскочити через затягнуту навколо нього петлю і утворює надійне з'єднання. Гнучка сережка ARB Soft Connect підходить для автомобілів зі спорядженої масою до 3,5 тонн.

Гнучка синтетична такелажна сережка ARB діє як запобіжник в такелажних ситуаціях – вона зазвичай лопається до того, як лопнуть або зламаються будь-які металеві компоненти, до яких вона прикріплена. Це дозволяє уникнути ситуації з непередбачуваними «пострілами» металевих деталей та забезпечує безпечне проведення такелажних робіт для всіх оточуючих. Сережка ARB Soft Connect також забезпечує гнучкість при кріпленні такелажних строп до буксировочним точкам на вашому автомобілі. Як і завжди, дотримуйтесь правил техніки безпеки при проведенні такелажних операцій. Ставте вашу власну безпеку та безпеку оточуючих понад усе.

Коли сережка ARB Soft Connect не використовується, її можна зберігати в спеціальній сумці, яка входить в комплект поставки. Сумка забезпечена сітчастим нейлоновим «вікном», яке забезпечує нормальний доступ повітря для просушування сережки і забезпечує надійний захист і зручне зберігання у вашому такелажном наборі.

Особливості:

 • Зусилля на розрив 14,5 тонн/32000 фунтів, для автомобілів до 3.5 тонн.
 • Стійка до УФ-випромінювання.
 • Водонепроникний, не тоне у воді.
 • Гнучка – дозволяє кріпитися до незручним буксировочним точкам.
 • Зроблена з високоміцного троса UHMWPE (ISO 2307), сертифікований в Євросоюзі (ЄС).
 • Безпечніше у використанні, ніж сталева сережка.
 • Інструкція по застосуванню надрукована на сумці для зберігання і також доступна в друкованій формі.
 • Змінні захисні рукави (опція, артикул №ARB2017SLV).
 • Гарантія ARB на заводські дефекти становить 2 роки.

Технічні специфікації:

 • Синтетичний трос UHMWPE (ISO 2307) з високою міцністю на розтяг.
 • Перетин ниток троса 12 мм x 12 мм
 • Тестується на заводі ARB у відповідності з найбільш жорсткими вимогами.
 • Номінальне зусилля на розрив 14,5 тонн (142 кН).
 • Усі партії товару перевіряються на відповідність номінального зусилля на розрив на заводі ARB.
 • Продукт пройшов всебічні польові випробування - з лебідками, такелажними блоками і буксирувальними стропами.
 • Захисний рукав з матеріалу Hypalon™ для відмінної захисту від стирання.
 • Не призначена для підняття предметів/автомобілів і т. п.
 • Підходить для автомобілів, які використовують буксирувальний фал на 8 тонн.

Розміри і вага:

 • В упаковці – 25 см x 15 см x 7 см, вага 284 р.
 • Сережка – довжина 58 см, вага 195 р.

Сталеві сережки vs Гнучкі сережки:

Сталеві сережки 6 класу виробляються, в основному, для різних підйомних операціях у промисловості і володіють так званим заявленим робочим лімітом навантаження (наприклад, WLL 4,5 тонни). Для того, щоб досягти такого результату, міцність на розрив такий сережки повинна бути, як мінімум, в 6 разів вище значення WLL. Для гнучкої сережки використовується заявлене (номінальне) значення міцності на розрив (наприклад, 14,5 тонн). Це значення міцності схоже з аналогічним значенням, яке використовується для класифікації синтетичних тросів і буксирувальних фалів. В даному випадку цифра 14,5 тонн означає реальне навантаження, при якій новий виріб буде пошкоджено. Знос і/або присутність вологи можуть знижувати значення міцності на розрив. М'які сережки лопнуть при перевищенні навантаження, проте це набагато більш безпечна альтернатива сталевим сережках, які можуть заподіяти значної шкоди здоров'ю і техніки при поломці.

Характеристики

Виробник ARB

Отримати консультацію у фахівця