Інсталяційний к-кт 17914050 для Hilux 2015 мм для багажників ARB BASE Rack 1770060/70

Опис

Комплект кріплень для установки багажника ARB BASE Rack для Toyota Hilux 2005-2015

Ключовим завданням для інженерів ARB при розробці комплектів кріплень і дефлекторів для конкретних автомобілів були простота установки/демонтажу та забезпечення максимально можливої близькості багажника BASE Rack до даху автомобіля.

Установка системи BASE Rack на Hilux виконується в кілька простих кроків:

 • Облицювання стелі в салоні опускається, щоб забезпечити доступ до нижньої частини даху автомобіля..
 • В даху автомобіля свердляться отвори. Кріпильні кронштейни BASE Rack встановлюються в ці отвори з допомогою гумових ущільнювачів і кріплення М6. Накладки на даху обрізають так, щоб відповідати цим отворів.
 • Пелюсткові кронштейни BASE Rack кріпляться до нижньої частини багажника BASE Rack з допомогою пластини BASE Rack, шпильок M8, шайб і гайок зі стопором. На цьому етапі встановлюється дефлектор (опція).
 • Багажник BASE Rack з пелюстковими кронштейнами встановлюється на дах автомобіля і кріпиться до заздалегідь встановленим кронштейнів кріплення за допомогою болтів під торцеву голівку M8 і шайб.

При необхідності багажник BASE Rack і пелюсткові кронштейни можуть бути легко зняті, залишивши кронштейни кріплень прикріпленими до даху автомобіля.

Особливості

 • Кріплення спеціально для Toyota Hilux 2015 .
 • Кронштейни кріплень кріпляться до заводських точкам на даху автомобіля.
 • Вага монтажного комплекту — 6,5 кг; розмір в упаковці — 160x14x9 див.
 • Відстань між багажником BASE Rack і верхньої точки даху автомобіля 25 мм.
 • До загальної висоті автомобіля додається 60 мм (з-за нерівної даху).
 • Додатковий вітрової дефлектор виготовлений з формованого алюмінію товщиною 2,0 мм з порошковим покриттям.
 • Сумісний з установкою світлодіодним панелі ARB Roof Rack LED (№1780500) в поєднанні з дефлектором (№17914060). Також світлодіодна панель може бути встановлена замість дефлектора.
 • Максимальне навантаження на кожну поперечину багажника BASE Rack становить 25 кг. Навантаження повинно бути рівномірно розподілена і закріплена належним чином.
 • Вантажопідйомність для багажника 1255x1185 мм (№1770060) становить 40 кг, а для багажника 1255x1285 мм (№1770070) - 39 кг.

Характеристики

Виробник ARB
Серія BASE
Аксесуари Кріплення на автомобіль

Інсталяційний к-кт 17914050 для Hilux 2015 мм для багажників ARB BASE Rack 1770060/70 - доступная цена и высокое качество

Всегда рады приветствовать Вас в интернет-магазине автотюнинга внедорожников Auto.com.ua. Здесь Вы можете купить дополнительные баки на авто по лучшей стоимости с экспресс доставкой Константиновку и по Украине. Если вас заинтересовало холодильник arb - цена на данный товар Вам понравится. Среди ассортимента предоставлен выбор фары ipf , и в том числе компрессоры для внедорожников. В результате купить резиновые коврики в салон автомобиля предлагаем по лучшей цене всего за пару кликов.

Інсталяційний к-кт 17914050 для Hilux 2015 мм для багажників ARB BASE Rack 1770060/70 в интернет-магазине автотюнинга внедорожников

Обращаем также внимание, что в каталоге лучшие цены от производителей, а для постоянных клиентов действуют выгодные предложения на экспедиционный багажник на крышу автомобиля - лучшая работоспособность Рекомендуем обратить внимание на багажник на крышу экспедиционный , которые помогут обеспечить надежный автотюнинг для вашего джипа. Если Вы выбрали диски для внедорожников - купить данный товар можно у нас на сайте. Для покупки надо добавить товар в корзину и выбрать предпочитаемый способ доставки и оплаты. Если пока не можете определиться, то рекомендуем обратить внимание на самую актуальную позицию: диски для бездорожья , либо другие запчасти для внедорожников 4х4. Цена будет доступна для каждого. Мы с удовольствием ответим на дополнительные вопросы и поможем выбрать.

Отримати консультацію у фахівця