Оплата і доставка

Доставка у відділення «Нова пошта» по всій Україні:

З допомогою доставки «Нова пошта», Ви можете отримати товар навіть у найвіддаленіших куточках України.

В середньому доставка займає 1-3 дні (але в деякі регіони строк доставки може бути збільшений), під час замовлення наші менеджери узгодять з Вами дату доставки перед відправкою товару.

Звертаємо Вашу увагу на те, що вартість доставки однієї одиниці товару може змінюватись в залежності від ваги і габаритів а також необхідності додаткової упаковки товар (від 45грн.).

Вартість доставки товару, який Вас цікавить, Ви можете дізнатися у нашого менеджера або транспортної організації novaposhta.ua.

Ваше замовлення ви можете отримати на відділенню або оформити адресну доставку. Підйом габаритних вантажів від 30 до 100 кг оплачується окремо. Вартість підйому: 20-60 грн. поверх залежно від розмірів, ваги товару та складності підйому.

Доставка кур'єром «Нова пошта» по Києву:

Ми здійснюємо доставку по Києву з понеділка по п'ятницю, з 9 до 18. Доставка здійснюється від суми покупки на 2000 гривень кур'єром «Нова пошта» по Києву безкоштовно. Доставка менше цієї суми виконується кур'єрською службою «Нова пошта», за тарифами «Нова пошта» детальніше: novaposhta.ua.

Самовивіз:

Ви можете отримати ваше замовлення з нашого виставкового залу. За адресою Україна, м. Київ, вул. Олекси Тихого, 68-Б з понеділка по п'ятницю з 9 до 18. Так як асортимент товару дуже широкий, ми не можемо весь його розмістити на вітринах виставки. Тому, просимо погоджувати Ваш візит заздалегідь.

Способи оплати

Безготівковий розрахунок

Оплата за безготівковим розрахунком здійснюється наступним способом: після оформлення замовлення, менеджер магазину факсом або електронною поштою надішле Вам рахунок-фактуру, який Ви зможете оплатити в касі відділення будь-якого банку або з розрахункового рахунку Вашої фірми. Для юридичних осіб пакет усіх необхідних документів надається разом з товаром.

Післяплата

Ви можете оплатити ваше замовлення за фактом отримання, заплативши поштову комісію. Детальніше: novaposhta.ua.

Оплата кур'єру

Ви можете оплатити готівкою ваше замовлення за фактом отримання, при доставці кур'єром.