Оплата і доставка

Доставка у відділення «Нова пошта» по всій Україні:

З допомогою доставки «Нова пошта», Ви можете отримати товар навіть у найвіддаленіших куточках України.

В середньому доставка займає 1-3 дні (але в деякі регіони строк доставки може бути збільшений), під час замовлення наші менеджери узгодять з Вами дату доставки перед відправкою товару.

Звертаємо Вашу увагу на те, що вартість доставки однієї одиниці товару може змінюватись в залежності від ваги і габаритів а також необхідності додаткової упаковки товар (від 45грн.).

Вартість доставки товару, який Вас цікавить, Ви можете дізнатися у нашого менеджера або транспортної організації novaposhta.ua.

Ваше замовлення ви можете отримати на відділенню або оформити адресну доставку. Підйом габаритних вантажів від 30 до 100 кг оплачується окремо. Вартість підйому: 20-60 грн. поверх залежно від розмірів, ваги товару та складності підйому.

Доставка кур'єром «Нова пошта» по Києву:

Ми здійснюємо доставку по Києву з понеділка по п'ятницю, з 9 до 18. Доставка здійснюється від суми покупки на 2000 гривень кур'єром «Нова пошта» по Києву безкоштовно. Доставка менше цієї суми виконується кур'єрською службою «Нова пошта», за тарифами «Нова пошта» детальніше: novaposhta.ua.

Самовивіз:

Ви можете отримати ваше замовлення з нашого виставкового залу. За адресою Україна, м. Київ, вул. Олекси Тихого, 68-Б з понеділка по п'ятницю з 9 до 18. Просимо погоджувати Ваш візит заздалегідь.

Способи оплати

Безготівковий розрахунок

Оплата за безготівковим розрахунком здійснюється наступним способом: після оформлення замовлення, менеджер магазину факсом або електронною поштою надішле Вам рахунок-фактуру, який Ви зможете оплатити в касі відділення будь-якого банку або з розрахункового рахунку Вашої фірми. Для юридичних осіб пакет усіх необхідних документів надається разом з товаром.

Післяплата

Ви можете оплатити ваше замовлення за фактом отримання, заплативши поштову комісію. Детальніше: novaposhta.ua.

Оплата кур'єру

Ви можете оплатити готівкою ваше замовлення за фактом отримання, при доставці кур'єром.