Установчий к-кт 17920010 для FJ Cruiser для багажників ARB BASE Rack 1770060/70

Опис

Комплект кріплень для установки багажника ARB BASE Rack для Toyota FJ Cruiser

Ключовим завданням для інженерів ARB при розробці комплектів кріплень і дефлекторів для конкретних автомобілів були простота установки/демонтажу та забезпечення максимально можливої близькості багажника BASE Rack до даху автомобіля.

Установка системи BASE Rack на FJ Cruiser виконується в кілька простих кроків:

 • Демонтують оригінальні рейлінги (якщо вони встановлені)
 • У оригінальні точки установки багажника встановлюються кронштейни з к-кта, через гумові проставки, за допомогою болтів і шайб М8
 • Пелюсткові кронштейни BASE Rack кріпляться до нижньої частини багажника BASE Rack за допомогою пластини BASE Rack, шпильок M8, шайб і гайок зі стопором. На цьому етапі під багажник встановлюється дефлектор (№17920030) (опція) або LED-панель (№1780500)
 • Багажник BASE Rack з пелюстковими кронштейнами встановлюється на дах автомобіля і кріпиться до заздалегідь встановлених кронштейнів кріплень за допомогою болтів під торцеву головку M8 і шайб.

При необхідності багажник BASE Rack і пелюсткові кронштейни можуть бути легко зняті, залишивши кронштейни кріплень прикріпленими до даху автомобіля.

Особливості

 • Кріплення спеціально для Toyota FJ Cruiser.
 • Кронштейни кріплень кріпляться до заводських точок на даху автомобіля.
 • Вага монтажного комплекту — 7,5 кг; розмір в упаковці — 210x20x12 см.
 • Відстань між багажником BASE Rack і верхньою точкою даху автомобіля 16 мм.
 • До загальної висоти автомобіля додається 51 мм.
 • Додатковий вітровий дефлектор виготовлений з формованого алюмінію товщиною 2,0 мм з порошковим покриттям.
 • Сумісний з установкою світлодіодної панелі ARB Roof Rack LED (№1780500) в поєднанні з дефлектором (№17920030). Також світлодіодна панель може бути встановлена замість дефлектора.
 • Максимальне навантаження на кожну поперечину багажника BASE Rack становить 25 кг. Вантаж повинен бути рівномірно розподілен і закріплен належним чином.
 • Вантажопідйомність для багажника 1255x1185 мм (№1770060) становить 81 кг, а для багажника 1255x1285 мм (№1770070) - 79 кг.

Характеристики

Виробник ARB

Установчий к-кт 17920010 для FJ Cruiser для багажників ARB BASE Rack 1770060/70 - лучшая цена и удобство в использовании

Всегда рады приветствовать Вас в интернет-магазине запчастей для внедорожника Auto.com.ua. Предлагаем Вам уникальную возможность подобрать и купить колесные хабы по лучшей стоимости и быстрой доставкой в Сумы и по Украине. Если вас заинтересовало фары для внедорожников - цена на данный товар Вам подойдет. В ассортименте товара можно найти и выбрать колодки hawk , и в том числе компрессоры для внедорожников. К примеру, купить брызговики jaos рекомендуем по доступной стоимости всего в несколько кликов.

Установчий к-кт 17920010 для FJ Cruiser для багажників ARB BASE Rack 1770060/70 в интернет-магазине автотюнинга внедорожников

Хотим также обратить внимание, что на сайте самые лучшие цены, а для новых клиентов предоставляются выгодные скидки на авто ветровики - лучшая работоспособность Хотим подчеркнуть информацию про диски тормозные dba , которые помогут обеспечить надежный автотюнинг для вашего джипа. Если Вам подходит авто компрессор для внедорожника - купить Вы можете в нашем онлайн-каталоге. Для покупки товара нужно добавить его в корзину и указать подходящий тип оплаты и доставки. Если же Вы еще на этапе выбора, то рекомендуем обратить внимание на самую актуальную позицию: диски для внедорожника , либо другие комплектующие для тюнинга внедорожников. Цена доступна каждому. Мы с удовольствием ответим на все Ваши вопросы.

Отримати консультацію у фахівця