ARB BED RACK

05 грудня 2023.

Ford Ranger/Raptor 2022+ / Toyota Hilux 2015+

ARB Bed Rack — це система кріплення на кузов пікапа, яка забезпечує різноманітні рішення для зберігання та транспортування сучасного побутового приладдя. Завдяки використанню унікальної та інноваційної конструкції BASE Rack «хвіст ластівки» рішення для кріплення дають змогу зберігати зверху, знизу, ззовні та всередині поручнів Bed Rack. Інженери ARB розробили конфігурацію «Північ-Південь», яка не перешкоджає доступу до вантажопідйомної зони ванни. Це дозволяє завантажувати вищі предмети, якщо вони оснащені додатковими поперечними балками, що чудово підходить для завантаження таких предметів, як мотоцикли та велосипеди. Виготовлена з екструзійного алюмінію 6063, яка є водночас легкою та міцною, що забезпечує навантаження 150 кг, стійка для кузова ARB може прикріплювати та зберігати багато аксесуарів. Низькопрофільний вигнутий дизайн не тільки інтегрується з транспортним засобом, але й зменшує висоту та опір вітру для встановлення наметів на даху.

Для Ford Ranger і Toyota HiLux були розроблені спеціальні комплекти для кріплення на кузов, які підходять для кожного автомобіля. Інженери ARB витратили незліченну кількість годин, працюючи над правильним монтажним рішенням, щоб переконатися, що навантаження в 150 кг не вплине негативно на довговічність кузова автомобіля.

Розроблено спеціальні монтажні кронштейни та кріплення для транспортних засобів, які фіксують ключові місця кузова автомобіля та забезпечують передачу навантаження на структурні частини автомобіля. Монтажні кронштейни можуть встановлюватись із вкладишами ванни або без них.

Ford Ranger 2022+ Ranger Raptor 2022+

    Технічні характеристики:

     Номер деталі: 17940100

     Номінальне навантаження 150кг/330 фунтів

     Вага 29.7кг

     Матеріал 6063 алюміній

     Висота від підлоги ванни 880мм.

 

 

 

Toyota Hilux 2015+