Цифровий контролер встановлених аксесуарів ARB LINX LX100

Опис

Наступне покоління аксесуарів для позашляховиків.

Linx — це унікальний сучасний контролер, який розвантажує приладову панель і зосереджує в собі управління всіма аксесуарами автомобіля, замінюючи класичні перемикачі, датчики і монітори одним акуратним і інтелектуальним інтерфейсом. Система Linx побудована на розширюваної платформи, тому буде постійно розвивати ваш досвід дорожнього руху та позашляхового водіння. Відчуйте Повний КОНТРОЛЬ.

Встановлення цілого ряду аксесуарів на сучасний позашляховик, таких як додаткові фари, пневматичні блокування, здвоєні акумулятори і повітряні компресори, може швидко привести до повної захаращеності приладової панелі, проблем з доступом до перемикачів і безлічі датчиків і моніторів, або приклеєних на вітрове скло, або прикручених до приладової панелі, не кажучи вже про всіх відповідних запобіжниках і проводці.

Linx пропонує єдину точку управління за допомогою зручного для користувача мобільного телефону з сенсорним екраном і підключенням по Bluetooth. Мобільний дисплей Linx монтується зручно і непомітно в межах досяжності водія, в той час як головний контролер управління концентрує в собі всю електропроводку аксесуарів і акуратно ховається під сидіння або приладову панель.

Система Linx це набагато більше, ніж здається на перший погляд в нашому відеоролику — подивіться, як він може розблокувати абсолютно нові можливості роботи з вашими позашляховими аксесуарами.

Характеристики

Виробник ARB
Аксесуари Для підкачування, Запчастини та інше

Тюнинг внедорожников - доступная цена и высокое качество

Рады видеть Вас в онлайн-магазине тюнинга внедорожников Auto.com.ua. На нашем сайте Вы можете подобрать и купить шноркели по доступной цене с доставкой в Кропивницкий и по всей Украине. Если ваш выбор остановился на шноркель - цена на данный товар Вам подойдет. В ассортименте можно выбрать и найти оптика для внедорожников , а также шноркели. В результате купить тормозные диски dba предлагаем по лучшей цене сделав всего пару кликов на сайте.

Тюнинг внедорожников в интернет-магазине тюнинга внедорожников

Также акцентируем внимание на то, что в каталоге лучшие цены от производителей, а для новых клиентов работают скидки на диски для внедорожников цены - только из качественных запчастей. Не упустите информацию про тормозные системы брембо , которые предоставят надежный и качественный автотюнинг вашего джипа. Если Вам подходит автоковрики - купить этот товар можно у нас на сайте. Для приобретения товара необходимо добавить его в корзину покупок и выбрать удобный способ оплаты и доставки. Если же Вы еще на этапе выбора, то предлагаем рассмотреть одну из популярных позиций: авто тюнинг 4х4 , либо другие комплектующие для тюнинга внедорожников. Цена будет доступна для каждого. Мы с удовольствием ответим на все Ваши вопросы.

Отримати консультацію у фахівця