Цифровий контролер встановлених аксесуарів ARB LINX LX100

Опис

Наступне покоління аксесуарів для позашляховиків.

Linx — це унікальний сучасний контролер, який розвантажує приладову панель і зосереджує в собі управління всіма аксесуарами автомобіля, замінюючи класичні перемикачі, датчики і монітори одним акуратним і інтелектуальним інтерфейсом. Система Linx побудована на розширюваної платформи, тому буде постійно розвивати ваш досвід дорожнього руху та позашляхового водіння. Відчуйте Повний КОНТРОЛЬ.

Встановлення цілого ряду аксесуарів на сучасний позашляховик, таких як додаткові фари, пневматичні блокування, здвоєні акумулятори і повітряні компресори, може швидко привести до повної захаращеності приладової панелі, проблем з доступом до перемикачів і безлічі датчиків і моніторів, або приклеєних на вітрове скло, або прикручених до приладової панелі, не кажучи вже про всіх відповідних запобіжниках і проводці.

Linx пропонує єдину точку управління за допомогою зручного для користувача мобільного телефону з сенсорним екраном і підключенням по Bluetooth. Мобільний дисплей Linx монтується зручно і непомітно в межах досяжності водія, в той час як головний контролер управління концентрує в собі всю електропроводку аксесуарів і акуратно ховається під сидіння або приладову панель.

Система Linx це набагато більше, ніж здається на перший погляд в нашому відеоролику — подивіться, як він може розблокувати абсолютно нові можливості роботи з вашими позашляховими аксесуарами.

Характеристики

Виробник ARB
Аксесуари Запчастини та інше, Для підкачування

Отримати консультацію у фахівця