Ролет на кузов пікапа Roll-N-Lock для Mitsubishi L200 2015- LG614M

Опис

Ролет на кузов пікапа Roll-n-Lock M-серії має унікальний гібридний дизайн з вінілу і алюмінію, який забезпечує надійний захист багажу в усі пори року.

Він відрізняється довговічністю, залишаючись при цьому виключно простим у використанні завдяки своїй унікальній конструкції без тертя і ізольованій ручці.

Просто скористайтеся ключем, щоб відкрити кришку, і почніть відкривати її в бік кабіни, при цьому ролет почне складатися в свій компактний короб. Ролет М-серії може відкриватися, фіксуватися і закриватися, навіть без відкриття заднього борта вантажного відсіку і фіксується в декількох відкритих положеннях. Висувна кришка кузова пікапа Roll-N-Lock відрізняється швидкою і простою установкою і має 3-річну гарантію.

 ОСОБЛИВОСТІ:

  • Низькопрофільна конструкція з покриттям з вінілу і алюмінію зберігає гладкий зовнішній вигляд кузова пікапа.
  • Алюмінієве шасі з запатентованою контурною конструкцією шарнірів для обертання без тертя і захисту від крадіжки.
  • Має торсіонну пружину, укладену в алюмінієвий корпус діаметром 7,6 см, яка забезпечує легку, безшумну і безпечну роботу.
  • У кришок Roll-N-Lock найкомпактніший корпус на ринку висувних кришок. Висота корпусу всього 18 см, а кришка корпусу аеродинамічної форми дозволяє зберегти вантажний простір кузова пікапа.
  • Проста установка завдяки запатентованій конструкції із зажимними направляючими.

Характеристики

Виробник Roll-N-Lock

Тюнинг внедорожников - выгодная стоимость и практичность

Всегда рады приветствовать Вас в онлайн-магазине тюнинга авто 4х4 Auto.com.ua. Предоставляем для Вас возможность приобрести и купить дефлекторы окон egr ветровики по хорошей цене с оперативной доставкой в Львов и по другим регионам Украины. Если вас интересует шноркель - цена на данный товар Вас приятно удивит. В каталоге товаров можно найти и выбрать кунг на пикап , а также экспедиционный багажник. Например, купить потолочную консоль можно по хорошей цене сделав всего пару кликов на сайте.

Тюнинг внедорожников в интернет-магазине тюнинга внедорожников

Обращаем также внимание, что в каталоге лучшие цены от производителей, а для наших клиентов работают выгодные скидки на резиновые коврики в багажник автомобиля - лучшее качество и надежность. Не упустите информацию про полики на авто , которые обеспечат надежный автотюнинг для вашего джипа. Если Вам подходит компрессор для внедорожника - купить данный товар можно в каталоге нашего онлайн-магазина. Для приобретения товара необходимо добавить его в корзину покупок и указать предпочитаемый метод доставки и оплаты. Если же Вы еще на стадии выбора, то рекомендуем рассмотреть одну из популярных позиций: коврики для машины резиновые , либо другие комплектующие для тюнинга внедорожников. Цена будет доступна каждому. Мы с удовольствием ответим на вопросы и предоставим консультацию.

Отримати консультацію у фахівця