Ролет на кузов пікапа Roll-N-Lock для Nissan Navara 2015-19 X-class LG830M

Опис

Ролет на кузов пікапа Roll-n-Lock M-серії має унікальний гібридний дизайн з вінілу і алюмінію, який забезпечує надійний захист багажу в усі пори року.

Він відрізняється довговічністю, залишаючись при цьому виключно простим у використанні завдяки своїй унікальній конструкції без тертя і ізольованій ручці.

Просто скористайтеся ключем, щоб відкрити кришку, і почніть відкривати її в бік кабіни, при цьому ролет почне складатися в свій компактний короб. Ролет М-серії може відкриватися, фіксуватися і закриватися, навіть без відкриття заднього борта вантажного відсіку і фіксується в декількох відкритих положеннях. Висувна кришка кузова пікапа Roll-N-Lock відрізняється швидкою і простою установкою і має 3-річну гарантію.

 ОСОБЛИВОСТІ:

  • Низькопрофільна конструкція з покриттям з вінілу і алюмінію зберігає гладкий зовнішній вигляд кузова пікапа.
  • Алюмінієве шасі з запатентованою контурною конструкцією шарнірів для обертання без тертя і захисту від крадіжки.
  • Має торсіонну пружину, укладену в алюмінієвий корпус діаметром 7,6 см, яка забезпечує легку, безшумну і безпечну роботу.
  • У кришок Roll-N-Lock найкомпактніший корпус на ринку висувних кришок. Висота корпусу всього 18 см, а кришка корпусу аеродинамічної форми дозволяє зберегти вантажний простір кузова пікапа.
  • Проста установка завдяки запатентованій конструкції із зажимними направляючими.

Характеристики

Виробник Roll-N-Lock

Тюнинг внедорожников - выгодная стоимость и практичность

Всегда рады приветствовать Вас в онлайн-магазине тюнинга внедорожников Auto.com.ua. Предоставляем для Вас возможность приобрести силовой бампер задний по выгодной цене с доставкой в короткий срок в Херсон и по остальным регионам. Если ваш выбор остановился на лебедки warn - цена на данный товар Вам понравится. В интернет магазине запчастей для внедорожников Вы также сможете приобрести егр дефлекторы , и в том числе компрессоры для внедорожников. Таким образом купить аксессуары для квадроцикла предлагаем по цене от производителя всего лишь сделав пару кликов и оставив заявку на сайте.

Тюнинг внедорожников в онлайн-магазин запчастей для автотюнинга внедорожников

Также акцентируем внимание на то, что в каталоге лучшие цены от производителей, а для наших клиентов действуют выгодные предложения на амортизаторы оме - только качественные автозапчасти в нашем магазине. Обратите внимание на хром накладки для авто , которые могут обеспечить надежный автотюнинг для вашего джипа. Если Вы выбрали диски dba - купить этот товар можно у нас на сайте. Для приобретения товара необходимо добавить его в корзину покупок и указать предпочитаемый метод оплаты и доставки. Если же Вы еще на этапе выбора, то мы можем предложить одну из ходовых позиций: лебедка электрическая warn , либо другие комплектующие для тюнинга внедорожников. Цена будет доступна каждому. Мы с радостью ответим на все возникающие вопросы.

Отримати консультацію у фахівця