Ролет на кузов пікапа Roll-N-Lock для Toyota Tundra 6.7ft Crew/Double Cab 2007- LG571M

Опис

Ролет на кузов пікапа Roll-n-Lock M-серії має унікальний гібридний дизайн з вінілу і алюмінію, який забезпечує надійний захист багажу в усі пори року.

Він відрізняється довговічністю, залишаючись при цьому виключно простим у використанні завдяки своїй унікальній конструкції без тертя і ізольованій ручці.

Просто скористайтеся ключем, щоб відкрити кришку, і почніть відкривати її в бік кабіни, при цьому ролет почне складатися в свій компактний короб. Ролет М-серії може відкриватися, фіксуватися і закриватися, навіть без відкриття заднього борта вантажного відсіку і фіксується в декількох відкритих положеннях. Висувна кришка кузова пікапа Roll-N-Lock відрізняється швидкою і простою установкою і має 3-річну гарантію.

 ОСОБЛИВОСТІ:

  • Низькопрофільна конструкція з покриттям з вінілу і алюмінію зберігає гладкий зовнішній вигляд кузова пікапа.
  • Алюмінієве шасі з запатентованою контурною конструкцією шарнірів для обертання без тертя і захисту від крадіжки.
  • Має торсіонну пружину, укладену в алюмінієвий корпус діаметром 7,6 см, яка забезпечує легку, безшумну і безпечну роботу.
  • У кришок Roll-N-Lock найкомпактніший корпус на ринку висувних кришок. Висота корпусу всього 18 см, а кришка корпусу аеродинамічної форми дозволяє зберегти вантажний простір кузова пікапа.
  • Проста установка завдяки запатентованій конструкції із зажимними направляючими.

Характеристики

Виробник Roll-N-Lock

Тюнинг внедорожников - выгодная стоимость и практичность

Рады приветствовать Вас в интернет-магазине автотюнинга внедорожников Auto.com.ua. Предоставляем возможность выбрать и приобрести off road диски по актуальной стоимости с экспресс доставкой Северодонецк и по других уголках Украины. Если ваш выбор остановился на автоковрики - цена на данный товар Вам подойдет. В каталоге товаров предоставлен выбор полики на авто , а также автозапчасти для джипов. К примеру, купить расширители ступицы можно по хорошей цене сделав всего пару кликов на сайте.

Тюнинг внедорожников в интернет-магазине автотюнинга внедорожников

Обращаем также внимание, что в каталоге магазина лояльные цены на товар, а для наших клиентов действуют скидки на подвеска arb - лучшее качество и надежность. Не упустите информацию про фары на крышу джипа , которые предоставят качественный тинюнг джипа для оффроад. Если Вам подходит крышка кузова пикапа - купить Вы можете в нашем онлайн-каталоге. Чтобы приобрести товар можно добавив его в корзину и указать удобный метод оплаты и доставки. Если же Вы еще на этапе выбора, то рекомендуем рассмотреть одну из востребованных позиций: arb багажник , либо другие запчасти для внедорожников 4х4. Цена будет доступна каждому. Мы с удовольствием ответим на вопросы и предоставим консультацию.

Отримати консультацію у фахівця