Ролет на кузов пікапа Roll-N-Lock для Volkswagen Amarok 2009-2019 LG750M

Опис

Ролет на кузов пікапа Roll-n-Lock M-серії має унікальний гібридний дизайн з вінілу і алюмінію, який забезпечує надійний захист багажу в усі пори року.

Він відрізняється довговічністю, залишаючись при цьому виключно простим у використанні завдяки своїй унікальній конструкції без тертя і ізольованій ручці.

Просто скористайтеся ключем, щоб відкрити кришку, і почніть відкривати її в бік кабіни, при цьому ролет почне складатися в свій компактний короб. Ролет М-серії може відкриватися, фіксуватися і закриватися, навіть без відкриття заднього борта вантажного відсіку і фіксується в декількох відкритих положеннях. Висувна кришка кузова пікапа Roll-N-Lock відрізняється швидкою і простою установкою і має 3-річну гарантію.

 ОСОБЛИВОСТІ:

  • Низькопрофільна конструкція з покриттям з вінілу і алюмінію зберігає гладкий зовнішній вигляд кузова пікапа.
  • Алюмінієве шасі з запатентованою контурною конструкцією шарнірів для обертання без тертя і захисту від крадіжки.
  • Має торсіонну пружину, укладену в алюмінієвий корпус діаметром 7,6 см, яка забезпечує легку, безшумну і безпечну роботу.
  • У кришок Roll-N-Lock найкомпактніший корпус на ринку висувних кришок. Висота корпусу всього 18 см, а кришка корпусу аеродинамічної форми дозволяє зберегти вантажний простір кузова пікапа.
  • Проста установка завдяки запатентованій конструкції із зажимними направляючими.

Характеристики

Виробник Roll-N-Lock

Ролет на кузов пікапа Roll-N-Lock для Volkswagen Amarok 2009-2019 LG750M - доступность для каждого

Рады приветствовать Вас в онлайн-магазине тюнинга внедорожников Auto.com.ua. У Вас есть уникальная возможность подобрать и заказать дополнительный свет для внедорожника по актуальной цене и заказать доставку в Мелитополь и по других уголках Украины. Если вас заинтересовало ветровики на машину - цена на данный товар Вам понравится. В ассортименте товара Вы также сможете приобрести hawk тормоза , и в том числе компрессоры для внедорожников. Например, купить автомобильные коврики предлагаем по лучшей цене всего в несколько кликов.

Ролет на кузов пікапа Roll-N-Lock для Volkswagen Amarok 2009-2019 LG750M в онлайн-магазин запчастей для автотюнинга внедорожников

Хотим также обратить внимание, что в каталоге лучшие цены от производителей, а для новых клиентов существуют выгодные предложения на амортизаторы arb - лучшая работоспособность Рекомендуем обратить внимание на диски тормозные dba , которые обеспечат надежный и качественный тюнинг вашего внедорожника. Если Вам подходит ветровики - купить Вы можете в нашем онлайн-каталоге. Для приобретения товара необходимо добавить его в корзину покупок и указать удобный тип доставки и оплаты. Если пока не можете определиться, то предлагаем рассмотреть одну из популярных позиций: брызговики для внедорожников , либо другие комплектующие для тюнинга внедорожников. Цена будет доступна для каждого. Мы с радостью ответим на все возникающие вопросы.

Отримати консультацію у фахівця