Ролет на кузов пікапа з електроприводом Roll-N-Lock для Ford F150 5.5ft 2015- RC101E

Опис

Ролет на кузов пікапа з електроприводом серії E забезпечує швидке і просте управління, відрізняється підвищеною міцністю і додатковим захистом.

Він автоматично відкривається і закривається одним натисканням кнопки за допомогою промислового електродвигуна і зручного пульта. Що це означає для вас? Доступ до багажного відділення і спорядження без допомоги рук за лічені секунди. Спростить транспортування високого спорядження, оскільки серія E може блокуватися в будь-якому місці вздовж кузова пікапа, щоб задовольнити будь-які ваші потреби в перевезенні вантажу.

 Висувна кришка кузова вантажівки серії E настільки інтуїтивно зрозуміла, що вона автоматично зупиниться, якщо виявить об'єкти на своєму шляху. Міцна, повністю алюмінієва кришка складається в дуже компактний контейнер в кабіні вашого пікапа, щоб зберегти і захистити ваш дорогоцінний вантажний простір. Висувний ролет Roll-N-Lock E-Series відрізняється швидкою і простою установкою.

Особливості:

  • Працює від простого у використанні пульта дистанційного керування і електродвигуна. Просто натисніть кнопку і ролет автоматично відкриється для зручного доступу до платформи вашого автомобіля.
  • Повністю алюмінієва поверхня має матово-чорний колір з порошковим покриттям, що робить її стійкою до ультрафіолетового випромінювання і подряпин.
  • У ролет Roll-N-Lock найкомпактніший корпус на ринку висувних кришок. Висота корпусу всього 18см., А кришка корпусу аеродинамічної форми дозволяє зберегти вантажний простір кузова пікапа.
  • Запатентована технологія петель забезпечує додатковий рівень безпеки, забезпечуючи майже непроникний шов для захисту від крадіжки і найсуворіших погодних умов.

Характеристики

Виробник Roll-N-Lock

Отримати консультацію у фахівця