Кругла додаткова фара Night Hawk VLI 9 дюймів NHX230VLI

Опис

Світлодіодні фари Night Hawk серії VLI були розроблені нашою командою інженерів з нуля, щоб запропонувати покупцям унікальний дизайн, який виводить продуктивність, зовнішній вигляд і зручність використання на абсолютно новий рівень. Фара має функцію регулювання яскравості*, яка дозволяє повністю контролювати інтенсивність світла в несприятливих умовах, коли занадто багато світла може погіршити чіткість зору.

* Для роботи функції регулювання яскравості VLI (Variable Light Intensity) необхідно докупити фірмову проводку з пультом NHW20VLI. Фари можна підключити за класичною схемою через додаткове реле, але при цьому функція VLI працювати не буде.

Особливості:

ДОВГОВІЧНИЙ ЕКСТЕР'ЄР: стійке до УФ-випромінювання поліефірне порошкове покриття, полікарбонатні лінзи та захисні кришки забезпечують довгий термін служби навіть у найсуворіших умовах.

МІЦНІСТЬ: корпус з екструдованого авіаційного алюмінію 6061 та литі кріпильні кронштейни забезпечують високу міцність та довговічність.

Світлодіоди OSRAM HIGH OUTPUT: справжні світлодіоди OSRAM з високою вихідною потужністю забезпечують неперевершену продуктивність.

ГЕРМЕТИЧНІСТЬ: Водонепроникні, з можливістю занурення, клас захисту IP67 та IP69K, з оригінальним сапуном GORE для регулювання внутрішнього тиску повітря у фарі.

СУЧАСНИЙ ДИЗАЙН ЕЛЕКТРОНІКИ: вбудована транзисторна комутація спрощує монтаж проводки, усуваючи необхідність у традиційних реле на 12 В. Можливість регулювання яскравості із ШИМ-регулюванням простим поворотом коліщатка на пульті. (проводка NHW20VLI продається окремо)

СИСТЕМА АКТИВНОГО КОНТРОЛЮ ТЕМПЕРАТУРИ: вбудований інтелектуальний моніторинг температури світлодіодів у поєднанні із чудовою конструкцією охолодження забезпечує максимальну потужність у будь-яких умовах.

ВІДМІННЕ ОХОЛОДЖЕННЯ: великі повітрозабірники направляють холодне повітря через радіатор, забезпечуючи неперевершену ефективність охолодження, що дозволяє використовувати потужніші світлодіоди.

УНІВЕРСАЛЬНИЙ МОНТАЖ: унікальна форма та низькопрофільна конструкція дозволяють використовувати різноманітні варіанти установки там, де звичайні 9-дюймові круглі фари можуть не підійти.

ПРОСТЕ НАЛАШТУВАННЯ СВІТЛОВОГО ПУЧКА: повний набір швидкознімних захисних кришок дозволяє швидко налаштувати діаграму спрямованості світлового пучка.

Технічні характеристики:

  • Розмір: 9 дюймів (229 мм)
  • Потужність: 175 Вт
  • Споживання: при 14,4 В, 12,2 А
  • Діапазон напруги: 10-30 В постійного струму
  • Оригінальні світлодіоди Osram, кількість: 37
  • Люмен (ефективний): 10800
  • Температура кольору: 5700 К
  • Роз'єм живлення: Deutsch DT
  • Вага: 3,1 кг
  • Сертифікація: CE, UNECE R10, IP67, IP69K, ROH

Характеристики

Виробник ARB

Отримати консультацію у фахівця