Сендтрек MAXTRAX MKII 115 x 33 см жовтий (к-кт 2 шт) MTX02FJY

Опис

БЕЗПЕЧНИЙ, ПРОСТИЙ, ШВИДКИЙ і ЛЕГКИЙ пристрій для евакуації автомобіля. У комплект входять 2 сендтреки MAXTRAX MKII і 2 помаранчевих сигнальних повідця (щоб ви могли знайти сендтрек, коли він закопаний).

MAXTRAX — це легкий і простий у використанні пристрій для евакуації автомобіля, що застряг.

Сендтреки MAXTRAX позбавлять вас від нервування при евакуації автомобіля, що застряг. Агресивні великі шипи MAXTRAX впиваються в протектор шини і поверхню під вашим повнопривідним автомобілем, запобігаючи його зісковзуванню назад в бруд, сніг або пісок, прискорюючи і полегшуючи евакуацію автомобіля.

Сендтреки MAXTRAX ідеально підходять для будь-яких подорожей. Маючи розміри всього 1150 мм завдовжки, 330 мм завширшки та 85 мм заввишки, кожен комплект MAXTRAX штабелюється за висотою всього 85 мм. Сендтреки MAXTRAX легко укладаються разом з рештою спорядження вашого автомобіля для кемпінгу, наземного туризму або туристичного спорядження.

Виготовлені з УФ-стабілізованого, гнучкого, надміцного армованого нейлону технічного класу, сендтреки MAXTRAX забезпечують зчеплення та міцну основу, що дозволяє швидко повернути ваш автомобіль на правильний шлях. Сендтреки були протестовані в Університеті Квінсленду і можуть не ламаючись повністю охоплювати 33-дюймову шину по всьому колу.

Кожен сендтрек MAXTRAX важить лише 3,4 кг. MAXTRAX легко переносити, а завдяки його фірмовій обопільній конструкції їм можна легко і швидко працювати як лопатою під колесами вашого автомобіля.

Сендтреки MAXTRAX мають шість зручних вбудованих ручок і лопату на обох кінцях для видалення зайвої землі, що допоможе вам швидше витягнути автомобіль, що застряг. Вони також мають ексклюзивні отвори для аксесуарів, що дозволяють надійно закріпити MAXTRAX на багажнику або запасному колесі.

Характеристики

Виробник Maxtrax

Отримати консультацію у фахівця