Шлея буксирувальна динамічна 12000 кг RRK12

Опис

Кінетична буксирувальна стропа на 12000 кг BUSHRANGER RRK12

Розширюючи асортимент строп Kinetic, ми хотіли б представити нову кінетичну стропу Bushranger 8T, також відому як «Супереластична стропа». Ця кінетична стропа довжиною 9 метрів та вантажопідйомністю 8 тонн тепер також пропонується разом із оновленим 12-тонним варіантом. Як випливає з назви, кінетична стропа забезпечує значне розтягування та є ідеальним рішенням для евакуації транспортних засобів, створюючи менше ударне навантаження та велике зусилля. Поставляється зі зручною сумкою для зберігання, яка може виступати як заспокоювач троса, і є прекрасним доповненням до такелажного спорядження.

Опис продукту:

Ідеально підходить для евакуації транспортних засобів на м'якій або пухкій місцевості, наприклад, у снігу, піску та бруді. Кінетична стропа Bushranger, також відома як «Супереластична стропа», є ефективним та практичним доповненням до вашого такелажного комплекту. Розтягуючись приблизно на 30% своєї початкової довжини, ця еластична стропа зменшує удари, які зазвичай виникають при евакуації автомобілів за допомогою звичайних строп. Ця здатність розтягуватися дозволяє стропі створювати більший імпульс, що, своєю чергою, створює більш високе тягове зусилля, одночасно поглинаючи енергію, що створює навантаження на ваш автомобіль. Кінетична стропа забезпечує більш безпечну, плавну та ефективну евакуацію.

Особливості:

  • RRK08 — номінальна вантажопідйомність 12000 кг, довжина 9 метрів (у нерозтягнутому стані), діаметр 25 мм, вага 3,8 кг.
  • Розтягується приблизно на 30% від вихідної довжини.
  • Гнучка та міцна конструкція з плетеного нейлону «66».
  • Міцні петлеві вуха з полімерним покриттям, що забезпечують захист такелажної сережки від зносу.
  • Ковзаючий захисний рукав захищає трос від стирання та пошкоджень.
  • В комплект входить сумка для зберігання/перенесення, яку можна також використовувати як заспокоювач троса.
  • Відповідає австралійському стандарту безпеки споживчих товарів (стропи для евакуації автомобілів) 2017 р.
  • Номінальна вантажопідйомність кінетичної стропи повинна в 2-3 рази перевищувати повну масу автомобіля!
  • Для стропи RRK12 типова повна маса автомобіля, що евакуюється, становить 4000-6000 кг.

Характеристики

Виробник Bushranger

Отримати консультацію у фахівця