Гальмівна система задня 4-х поршнева ROTORA HDK532.01ES LX 570/TLC 200 HD 15+

Опис

Гальмівна система Rotora® HD Challenge розроблена виключно для автомобілів легкого і середнього класу з єдиною метою - екстремальне транспортування / буксирування / бездоріжжя. Щоб подолати проблеми, які ставлять перед собою автомобілі цих класів, Rotora® використовує свої технічні ноу-хау, накопичені за довгі роки роботи, як видатний постачальник рішень для екстремальних гальмівних систем провідним світовим виробникам броньованих і військових транспортних засобів в галузі. Серія Rotora®HD Challenge не тільки пропонує широкий діапазон розмірів / опцій для установки коліс як OEM, так і більших запасних частин, але також пропонує широкий асортимент сумішей гальмівних колодок для всіх цілей, від вуличних до екстремальних. Як і інші серії Rotora®, всі серії HD Rotora® розроблені з урахуванням вимог конкретного застосування і на 100% сумісні з головним циліндром оригінального автомобіля, АБС і системою Traction Control.

 

Особливості:

  • Супорти виготовлені з високоміцного чавуну для забезпечення найвищого рівня міцності і жорсткості.
  • Диски збільшеного діаметру з рискою для збільшення гальмівного моменту, теплової маси, терміну служби диска і повітряного потоку для охолодження при різкому гальмуванні.
  • Гальмівні колодки з високим коефіцієнтом корисної дії та збільшеною площею для збільшення теплоємності і збільшення терміну служби колодок.
  • Плетені гальмівні магістралі з нержавіючої сталі, що відповідають стандарту DOT, для підвищення жорсткості педалі і запобігання розширенню гальмівних шлангів.

Характеристики

Виробник ROTORA
Гальмівна система Гальмівна система

Отримати консультацію у фахівця