Гальмівна система перфорована передня 6-ти поршнева ROTORA RFK.367.01 Jaguar XK

Опис

Високопродуктивна гальмівна система Street Challenge від Rotora® забезпечує чудову модуляцію гальмування, одночасно покращуючи відчуття педалі, щоб забезпечити рівномірний розподіл ваги при гальмуванні. Щоб домогтися цього рівномірного гальмування спереду і ззаду, гальмівні системи Rotora® стратегічно спроектовані так, щоб працювати разом з оригінальним головним гальмівним циліндром автомобіля, тим самим скорочуючи гальмівний шлях. При використанні супортів більшого розміру і дисків, виготовлених з більш міцного і легкого матеріалу, теплоємність гальмівної системи Rotora® і гальмівний момент збільшуються в порівнянні з оригінальною гальмівною системою автомобіля. Всі гальмівні системи Rotora® повністю сумісні з АБС і системами Traction Control. Всі гальмівні компоненти являють собою системи з прямим болтовим кріпленням для серійних автомобілів з мінімальними змінами.

 

Особливості:

  • Ковані алюмінієві 2-, 4-, 6- або 8-поршневі супорти Rotora® з послідовними розмірами отворів поршня, розробленими для кожного конкретного автомобіля і що мінімізують знос колодок для збільшення їх терміну служби.
  • Всі супорти Rotora® повністю ковані (2024-T6), що забезпечує оптимальну міцність, жорсткість і легку вагу.
  • У комплект входять пильовики для зменшення необхідності обслуговування супорта.
  • Кована алюмінієва маточина Rotora® 7075-T6, що складається з двох частин, знижує теплове навантаження.
  • Устаткування Rotora® Anti-Rattle Float Drive для двосоставних дисків, що дозволяє дискам розширюватися і стискатися в екстремальних умовах.
  • Rotora® 1- або 2-складові диски з спрямованої вентиляцією (термооброблені) для збільшення повітряного потоку / охолодження при різкому гальмуванні. Диски збільшеного розміру з прорізами або отворами розміром до 16 дюймів (405 x 36 мм) для забезпечення збільшення теплоємності, звільняючи поверхню диска і гальмівної колодки від зайвого пилу.
  • Всі диски покриті антикорозійним цинкуванням для додаткового захисту від іржі.
  • Кронштейн супорта Rotora® 7075-T6 з кованого алюмінію (в залежності від застосування) для зменшення непідресореної маси.
  • Асортимент гальмівних колодок Rotora® - від керамічних до вуглецево-металевих, розроблений для використання на дорогах і в екстремальних умовах з високим коефіцієнтом тертя і стійкістю до вицвітання при високих температурах.
  • Плетені гальмівні магістралі з нержавіючої сталі, що відповідають вимогам Rotora® DOT, для підвищення жорсткості педалі і запобігання розширенню гальмівних шлангів.

Характеристики

Виробник ROTORA
Гальмівна система Гальмівна система

Тюнинг внедорожников - лучшая цена и удобство в использовании

Рады Вас видеть в онлайн-магазине тюнинга внедорожников Auto.com.ua. Предоставляем для Вас возможность подобрать и заказать коврики в салон автомобиля по лучшей стоимости с экспресс доставкой Запорожье и по всей Украине. Если ваш выбор остановился на дефлекторы окон - цена на данный товар Вам понравится. В интернет магазине запчастей для тюнинга внедорожников можно выбрать все для внедорожников , и в том числе компрессоры для внедорожников. К примеру, купить лебедку варн можно по доступной цене всего лишь сделав пару кликов и оставив заявку на сайте.

Тюнинг внедорожников в онлайн-магазин тюнинга джипов

Также акцентируем внимание на то, что на сайте самые лучшие цены, а для постоянных покупателей работают скидки на дополнительная оптика на внедорожник - лучшее качество в нашем онлайн магазине. Рекомендуем обратить внимание на авто диски для внедорожников , которые обеспечат надежный и качественный тюнинг вашего внедорожника. Если Вы выбрали фары для внедорожников - купить этот товар можно у нас на сайте. Для покупки товара нужно добавить его в корзину и выбрать предпочитаемый тип оплаты и доставки. Если же Вы еще на стадии выбора, то рекомендуем обратить внимание на самую актуальную позицию: литые диски на внедорожники , либо другие запчасти для внедорожников 4х4. Цена будет доступна каждому. Мы с удовольствием ответим на дополнительные вопросы и поможем выбрать.

Отримати консультацію у фахівця