Гальмівна система передня 8-ми поршнева ROTORA RFK.399.03 MB ML-CLASS 12-15 W166

Опис

Високопродуктивна гальмівна система Street Challenge від Rotora® забезпечує чудову модуляцію гальмування, одночасно покращуючи відчуття педалі, щоб забезпечити рівномірний розподіл ваги при гальмуванні. Щоб домогтися цього рівномірного гальмування спереду і ззаду, гальмівні системи Rotora® стратегічно спроектовані так, щоб працювати разом з оригінальним головним гальмівним циліндром автомобіля, тим самим скорочуючи гальмівний шлях. При використанні супортів більшого розміру і дисків, виготовлених з більш міцного і легкого матеріалу, теплоємність гальмівної системи Rotora® і гальмівний момент збільшуються в порівнянні з оригінальною гальмівною системою автомобіля. Всі гальмівні системи Rotora® повністю сумісні з АБС і системами Traction Control. Всі гальмівні компоненти являють собою системи з прямим болтовим кріпленням для серійних автомобілів з мінімальними змінами.

 

Особливості:

  • Ковані алюмінієві 2-, 4-, 6- або 8-поршневі супорти Rotora® з послідовними розмірами отворів поршня, розробленими для кожного конкретного автомобіля і що мінімізують знос колодок для збільшення їх терміну служби.
  • Всі супорти Rotora® повністю ковані (2024-T6), що забезпечує оптимальну міцність, жорсткість і легку вагу.
  • У комплект входять пильовики для зменшення необхідності обслуговування супорта.
  • Кована алюмінієва маточина Rotora® 7075-T6, що складається з двох частин, знижує теплове навантаження.
  • Устаткування Rotora® Anti-Rattle Float Drive для двосоставних дисків, що дозволяє дискам розширюватися і стискатися в екстремальних умовах.
  • Rotora® 1- або 2-складові диски з спрямованої вентиляцією (термооброблені) для збільшення повітряного потоку / охолодження при різкому гальмуванні. Диски збільшеного розміру з прорізами або отворами розміром до 16 дюймів (405 x 36 мм) для забезпечення збільшення теплоємності, звільняючи поверхню диска і гальмівної колодки від зайвого пилу.
  • Всі диски покриті антикорозійним цинкуванням для додаткового захисту від іржі.
  • Кронштейн супорта Rotora® 7075-T6 з кованого алюмінію (в залежності від застосування) для зменшення непідресореної маси.
  • Асортимент гальмівних колодок Rotora® - від керамічних до вуглецево-металевих, розроблений для використання на дорогах і в екстремальних умовах з високим коефіцієнтом тертя і стійкістю до вицвітання при високих температурах.
  • Плетені гальмівні магістралі з нержавіючої сталі, що відповідають вимогам Rotora® DOT, для підвищення жорсткості педалі і запобігання розширенню гальмівних шлангів.

Характеристики

Виробник ROTORA
Гальмівна система Гальмівна система

Тюнинг внедорожников - выгодная стоимость и практичность

Добро пожаловать в онлайн-магазине тюнинга внедорожников Auto.com.ua. На нашем сайте у Вас есть возможность выбрать egr ветровики по актуальной стоимости и заказать доставку в Днепропетровск и по Украине. Если вас заинтересовало шноркель - цена на данный товар Вам понравится. В ассортименте можно выбрать и найти крышки и кунги для пикапов , а также расширители ступиц. К примеру, купить железные диски для джипов можно по адекватной цене всего в несколько кликов.

Тюнинг внедорожников в онлайн-магазин запчастей для автотюнинга внедорожников

Хотим также обратить внимание, что в онлайн-каталоге выгодные цены от производителей, а для постоянных покупателей предоставляются выгодные скидки на автомобильные дефлекторы окон - только качественные автозапчасти в нашем магазине. Хотим обратить Ваше внимание на оригинальные коврики в авто , которые дадут надежный автотюнинг для вашего джипа. Если Вы выбрали тормозные колодки hawk - купить данный товар можно у нас на сайте. Для покупки товара нужно добавить его в корзину и указать предпочитаемый тип доставки и оплаты. Если пока не можете определиться, то рекомендуем рассмотреть одну из популярных позиций: коврик в багажник для авто , либо другие аксессуары для джипов. Цена будет доступна каждому. Мы оперативно ответим на все Ваши вопросы.

Отримати консультацію у фахівця