Гальмівна система задня 4-х поршнева ROTORA RFK441.02AS MAYBACH 2016-2020 W222 під 19 колеса

Опис

Високопродуктивна гальмівна система Street Challenge від Rotora® забезпечує чудову модуляцію гальмування, одночасно покращуючи відчуття педалі, щоб забезпечити рівномірний розподіл ваги при гальмуванні. Щоб домогтися цього рівномірного гальмування спереду і ззаду, гальмівні системи Rotora® стратегічно спроектовані так, щоб працювати разом з оригінальним головним гальмівним циліндром автомобіля, тим самим скорочуючи гальмівний шлях. При використанні супортів більшого розміру і дисків, виготовлених з більш міцного і легкого матеріалу, теплоємність гальмівної системи Rotora® і гальмівний момент збільшуються в порівнянні з оригінальною гальмівною системою автомобіля. Всі гальмівні системи Rotora® повністю сумісні з АБС і системами Traction Control. Всі гальмівні компоненти являють собою системи з прямим болтовим кріпленням для серійних автомобілів з мінімальними змінами.

 

Особливості:

  • Ковані алюмінієві 2-, 4-, 6- або 8-поршневі супорти Rotora® з послідовними розмірами отворів поршня, розробленими для кожного конкретного автомобіля і що мінімізують знос колодок для збільшення їх терміну служби.
  • Всі супорти Rotora® повністю ковані (2024-T6), що забезпечує оптимальну міцність, жорсткість і легку вагу.
  • У комплект входять пильовики для зменшення необхідності обслуговування супорта.
  • Кована алюмінієва маточина Rotora® 7075-T6, що складається з двох частин, знижує теплове навантаження.
  • Устаткування Rotora® Anti-Rattle Float Drive для двосоставних дисків, що дозволяє дискам розширюватися і стискатися в екстремальних умовах.
  • Rotora® 1- або 2-складові диски з спрямованої вентиляцією (термооброблені) для збільшення повітряного потоку / охолодження при різкому гальмуванні. Диски збільшеного розміру з прорізами або отворами розміром до 16 дюймів (405 x 36 мм) для забезпечення збільшення теплоємності, звільняючи поверхню диска і гальмівної колодки від зайвого пилу.
  • Всі диски покриті антикорозійним цинкуванням для додаткового захисту від іржі.
  • Кронштейн супорта Rotora® 7075-T6 з кованого алюмінію (в залежності від застосування) для зменшення непідресореної маси.
  • Асортимент гальмівних колодок Rotora® - від керамічних до вуглецево-металевих, розроблений для використання на дорогах і в екстремальних умовах з високим коефіцієнтом тертя і стійкістю до вицвітання при високих температурах.
  • Плетені гальмівні магістралі з нержавіючої сталі, що відповідають вимогам Rotora® DOT, для підвищення жорсткості педалі і запобігання розширенню гальмівних шлангів.

Характеристики

Виробник ROTORA
Гальмівна система Гальмівна система

Тюнинг внедорожников - выгодная стоимость и практичность

Приветствуем Вас в интернет-каталоге тюнинга джипов Auto.com.ua. Рекомендуем воспользоваться уникальной возможностью выбрать и купить такелаж arb по выгодной стоимости с оперативной доставкой в Лисичанск и по другим регионам Украины. Если вас интересует ветровики - цена на данный товар Вас приятно удивит. В ассортименте предоставлен выбор амортизаторы arb , и в том числе компрессоры для внедорожников. Например, купить полики для авто предлагаем по лучшей цене всего в несколько кликов.

Тюнинг внедорожников в онлайн-магазин тюнинга джипов

Хотим также обратить внимание, что в каталоге лучшие цены от производителей, а для наших клиентов действуют выгодные предложения на фары для внедорожников круглые - только из качественных запчастей. Не упустите информацию про колесные хабы , которые дадут надежный и качественный автотюнинг вашего джипа. Если Вы выбрали брембо колодки тойота камри 50 - купить данный товар можно в каталоге нашего онлайн-магазина. Для покупки надо добавить товар в корзину и выбрать удобный метод доставки и оплаты. Если же Вы еще на этапе выбора, то рекомендуем рассмотреть одну из популярных позиций: lodio drive диски , либо другие аксессуары для джипов. Цена будет доступна для каждого. Мы с радостью ответим на все возникающие вопросы.

Отримати консультацію у фахівця