Гальмівна система задня 4-х поршнева ROTORA RFK.572.02 JEEP WRANGLER 2018-2020 JL

Опис

Високопродуктивна гальмівна система Street Challenge від Rotora® забезпечує чудову модуляцію гальмування, одночасно покращуючи відчуття педалі, щоб забезпечити рівномірний розподіл ваги при гальмуванні. Щоб домогтися цього рівномірного гальмування спереду і ззаду, гальмівні системи Rotora® стратегічно спроектовані так, щоб працювати разом з оригінальним головним гальмівним циліндром автомобіля, тим самим скорочуючи гальмівний шлях. При використанні супортів більшого розміру і дисків, виготовлених з більш міцного і легкого матеріалу, теплоємність гальмівної системи Rotora® і гальмівний момент збільшуються в порівнянні з оригінальною гальмівною системою автомобіля. Всі гальмівні системи Rotora® повністю сумісні з АБС і системами Traction Control. Всі гальмівні компоненти являють собою системи з прямим болтовим кріпленням для серійних автомобілів з мінімальними змінами.

 

Особливості:

  • Ковані алюмінієві 2-, 4-, 6- або 8-поршневі супорти Rotora® з послідовними розмірами отворів поршня, розробленими для кожного конкретного автомобіля і що мінімізують знос колодок для збільшення їх терміну служби.
  • Всі супорти Rotora® повністю ковані (2024-T6), що забезпечує оптимальну міцність, жорсткість і легку вагу.
  • У комплект входять пильовики для зменшення необхідності обслуговування супорта.
  • Кована алюмінієва маточина Rotora® 7075-T6, що складається з двох частин, знижує теплове навантаження.
  • Устаткування Rotora® Anti-Rattle Float Drive для двосоставних дисків, що дозволяє дискам розширюватися і стискатися в екстремальних умовах.
  • Rotora 1- або 2-складові диски з спрямованої вентиляцією (термооброблені) для збільшення повітряного потоку / охолодження при різкому гальмуванні. Диски збільшеного розміру з прорізами або отворами розміром до 16 дюймів (405 x 36 мм) для забезпечення збільшення теплоємності, звільняючи поверхню диска і гальмівної колодки від зайвого пилу.
  • Всі диски покриті антикорозійним цинкуванням для додаткового захисту від іржі.
  • Кронштейн супорта Rotora® 7075-T6 з кованого алюмінію (в залежності від застосування) для зменшення непідресореної маси.
  • Асортимент гальмівних колодок Rotora® - від керамічних до вуглецево-металевих, розроблений для використання на дорогах і в екстремальних умовах з високим коефіцієнтом тертя і стійкістю до вицвітання при високих температурах.
  • Плетені гальмівні магістралі з нержавіючої сталі, що відповідають вимогам Rotora® DOT, для підвищення жорсткості педалі і запобігання розширенню гальмівних шлангів.

Характеристики

Виробник ROTORA
Гальмівна система Гальмівна система

Тюнинг внедорожников - доступность для каждого

Приветствуем Вас в онлайн-магазине тюнинга авто 4х4 Auto.com.ua. Предоставляем для Вас возможность подобрать и заказать авто тюнинг 4х4 по актуальной стоимости с оперативной доставкой в Борисполь и по других уголках Украины. Если ваш выбор остановился на расширители ступицы - цена на данный товар Вас приятно удивит. В интернет магазине запчастей для тюнинга внедорожников предоставлен выбор коврик в багажник для авто , а также автозапчасти для джипов. Таким образом купить защиту арок рекомендуем по лучшей стоимости всего в несколько кликов.

Тюнинг внедорожников в интернет-магазине тюнинга внедорожников

Обращаем также внимание, что в каталоге лучшие цены от производителей, а для наших клиентов работают скидки на тюнинг внедорожников - только качественные автозапчасти в нашем магазине. Рекомендуем обратить внимание на багажник на крышу arb , которые могут гарантировать надежный и качественный автотюнинг вашего джипа. Если Вам подходит коврики для авто - купить Вы можете в нашем онлайн-каталоге. Для покупки надо добавить товар в корзину и указать предпочитаемый способ оплаты и доставки. Если же Вы еще на этапе выбора, то предлагаем рассмотреть одну из популярных позиций: задний силовой бампер , либо другие комплектующие для тюнинга внедорожников. Цена будет доступна каждому. Мы с удовольствием ответим на вопросы и предоставим консультацию.

Отримати консультацію у фахівця