Гальмівна система передня 8-ми поршнева ROTORA RFK.580.03 CADILLAC ESCALADE ESV 2015-2020 GMTK2

Опис

Високопродуктивна гальмівна система Street Challenge від Rotora® забезпечує чудову модуляцію гальмування, одночасно покращуючи відчуття педалі, щоб забезпечити рівномірний розподіл ваги при гальмуванні. Щоб домогтися цього рівномірного гальмування спереду і ззаду, гальмівні системи Rotora® стратегічно спроектовані так, щоб працювати разом з оригінальним головним гальмівним циліндром автомобіля, тим самим скорочуючи гальмівний шлях. При використанні супортів більшого розміру і дисків, виготовлених з більш міцного і легкого матеріалу, теплоємність гальмівної системи Rotora® і гальмівний момент збільшуються в порівнянні з оригінальною гальмівною системою автомобіля. Всі гальмівні системи Rotora® повністю сумісні з АБС і системами Traction Control. Всі гальмівні компоненти являють собою системи з прямим болтовим кріпленням для серійних автомобілів з мінімальними змінами.

 

Особливості:

  • Ковані алюмінієві 2-, 4-, 6- або 8-поршневі супорти Rotora® з послідовними розмірами отворів поршня, розробленими для кожного конкретного автомобіля і що мінімізують знос колодок для збільшення їх терміну служби.
  • Всі супорти Rotora® повністю ковані (2024-T6), що забезпечує оптимальну міцність, жорсткість і легку вагу.
  • У комплект входять пильовики для зменшення необхідності обслуговування супорта.
  • Кована алюмінієва маточина Rotora® 7075-T6, що складається з двох частин, знижує теплове навантаження.
  • Устаткування Rotora® Anti-Rattle Float Drive для двосоставних дисків, що дозволяє дискам розширюватися і стискатися в екстремальних умовах.
  • Rotora 1- або 2-складові диски з спрямованої вентиляцією (термооброблені) для збільшення повітряного потоку / охолодження при різкому гальмуванні. Диски збільшеного розміру з прорізами або отворами розміром до 16 дюймів (405 x 36 мм) для забезпечення збільшення теплоємності, звільняючи поверхню диска і гальмівної колодки від зайвого пилу.
  • Всі диски покриті антикорозійним цинкуванням для додаткового захисту від іржі.
  • Кронштейн супорта Rotora® 7075-T6 з кованого алюмінію (в залежності від застосування) для зменшення непідресореної маси.
  • Асортимент гальмівних колодок Rotora® - від керамічних до вуглецево-металевих, розроблений для використання на дорогах і в екстремальних умовах з високим коефіцієнтом тертя і стійкістю до вицвітання при високих температурах.
  • Плетені гальмівні магістралі з нержавіючої сталі, що відповідають вимогам Rotora® DOT, для підвищення жорсткості педалі і запобігання розширенню гальмівних шлангів.

Характеристики

Виробник ROTORA
Гальмівна система Гальмівна система

Тюнинг внедорожников - лучшая цена и удобство в использовании

Всегда рады приветствовать Вас в интернет-магазине запчастей для внедорожника Auto.com.ua. Предоставляем для Вас возможность купить jaos брызговики по ценам производителя с доставкой в Черкассы и по остальным регионам. Если вас заинтересовало коврики автомобильные - цена на данный товар Вас приятно удивит. В ассортименте можно найти и выбрать аксессуары на квадроцикл , а также расширители ступиц. Например, купить коврики для машины рекомендуем по лучшей стоимости всего в несколько кликов.

Тюнинг внедорожников в интернет-магазине автотюнинга внедорожников

Хотим также обратить внимание, что в онлайн-каталоге выгодные цены от производителей, а для постоянных клиентов действуют выгодные предложения на диски на внедорожники - лучшее качество и надежность. Хотим подчеркнуть информацию про диски тормозные dba , которые обеспечат качественный тинюнг джипа для оффроад. Если Вам подходит хром накладки на авто - купить данный товар можно в каталоге нашего онлайн-магазина. Чтобы приобрести товар можно добавив его в корзину и указать удобный метод доставки и оплаты. Если же Вы еще на стадии выбора, то рекомендуем обратить внимание на самую актуальную позицию: лебедка warn , либо другие аксессуары для джипов. Цена будет доступна для каждого. Мы оперативно ответим на все Ваши вопросы.

Отримати консультацію у фахівця