Гальмівна система передня 8-ми поршнева ROTORA RFK646.03AS MB G-CLASS W464

Опис

Високопродуктивна гальмівна система Street Challenge від Rotora® забезпечує чудову модуляцію гальмування, одночасно покращуючи відчуття педалі, щоб забезпечити рівномірний розподіл ваги при гальмуванні. Щоб домогтися цього рівномірного гальмування спереду і ззаду, гальмівні системи Rotora® стратегічно спроектовані так, щоб працювати разом з оригінальним головним гальмівним циліндром автомобіля, тим самим скорочуючи гальмівний шлях. При використанні супортів більшого розміру і дисків, виготовлених з більш міцного і легкого матеріалу, теплоємність гальмівної системи Rotora® і гальмівний момент збільшуються в порівнянні з оригінальною гальмівною системою автомобіля. Всі гальмівні системи Rotora® повністю сумісні з АБС і системами Traction Control. Всі гальмівні компоненти являють собою системи з прямим болтовим кріпленням для серійних автомобілів з мінімальними змінами.

 

Особливості:

  • Ковані алюмінієві 2-, 4-, 6- або 8-поршневі супорти Rotora® з послідовними розмірами отворів поршня, розробленими для кожного конкретного автомобіля і що мінімізують знос колодок для збільшення їх терміну служби.
  • Всі супорти Rotora® повністю ковані (2024-T6), що забезпечує оптимальну міцність, жорсткість і легку вагу.
  • У комплект входять пильовики для зменшення необхідності обслуговування супорта.
  • Кована алюмінієва маточина Rotora® 7075-T6, що складається з двох частин, знижує теплове навантаження.
  • Устаткування Rotora® Anti-Rattle Float Drive для двосоставних дисків, що дозволяє дискам розширюватися і стискатися в екстремальних умовах.
  • Rotora® 1- або 2-складові диски з спрямованої вентиляцією (термооброблені) для збільшення повітряного потоку / охолодження при різкому гальмуванні. Диски збільшеного розміру з прорізами або отворами розміром до 16 дюймів (405 x 36 мм) для забезпечення збільшення теплоємності, звільняючи поверхню диска і гальмівної колодки від зайвого пилу.
  • Всі диски покриті антикорозійним цинкуванням для додаткового захисту від іржі.
  • Кронштейн супорта Rotora® 7075-T6 з кованого алюмінію (в залежності від застосування) для зменшення непідресореної маси.
  • Асортимент гальмівних колодок Rotora® - від керамічних до вуглецево-металевих, розроблений для використання на дорогах і в екстремальних умовах з високим коефіцієнтом тертя і стійкістю до вицвітання при високих температурах.
  • Плетені гальмівні магістралі з нержавіючої сталі, що відповідають вимогам Rotora® DOT, для підвищення жорсткості педалі і запобігання розширенню гальмівних шлангів.

Характеристики

Виробник ROTORA
Гальмівна система Гальмівна система

Тюнинг внедорожников - выгодная стоимость и практичность

Всегда рады приветствовать Вас в интернет-каталоге автотюнинга джипов Auto.com.ua. Рекомендуем воспользоваться уникальной возможностью приобрести и купить коврики в машину по хорошей цене с доставкой в короткий срок в Борисполь и по Украине. Если вас заинтересовало ветровики - цена на данный товар Вас приятно удивит. На сайте нашего магазина можно выбрать автомобильные коврики , а также экспедиционный багажник. К примеру, купить амортизаторы ome можно по лучшей стоимости сделав всего пару кликов на сайте.

Тюнинг внедорожников в интернет-магазине автотюнинга внедорожников

Обращаем также внимание, что в каталоге лучшие цены от производителей, а для новых клиентов действуют выгодные предложения на аксессуары на квадроцикл - лучшая работоспособность Хотим обратить Ваше внимание на тормоза dba , которые обеспечат надежный и качественный автотюнинг вашего джипа. Если Вы выбрали тормозные колодки hawk - купить этот товар можно у нас на сайте. Чтобы приобрести товар можно добавив его в корзину и указать удобный метод доставки и оплаты. Если же Вы еще на стадии выбора, то рекомендуем обратить внимание на самую актуальную позицию: расширители ступицы , либо другие комплектующие для тюнинга внедорожников. Цена будет доступна для каждого. Мы с удовольствием ответим на вопросы и предоставим консультацию.

Отримати консультацію у фахівця