Усиленный тормозной диск SUBARU STi/Forester STi, задний DBA4655S-10

Опис

Задній посилений вентильований гальмівний диск Dba4655S ClubSpec 4000 T3 з подвійною сверловкой для Subaru Wrx STi/Forester STi

Серія Dba ClubSpec 4000 з насічками T3 — для любителів агресивної їзди.

Диски з насічками серії 4000 забезпечують підвищення ефективності гальмування, зменшують ефект перегріву гальм при частому і різкому гальмуванні, а також покращують відведення газів і пилу з поверхні колодок і мають привабливий зовнішній вигляд. У виробництві цих дисків використовуються технології насичення чавуну вуглецем (XG-150) і Thermal Stability Profiling, що робить їх особливо стійкими до різких перепадів температур, які трапляються при різкому гальмуванні. Також гальмівні диски серії Dba 4000 оснащені колірної термографічного маркуванням, розробленої компанією Dba. Ця маркування змінює колір при досягненні певних температурних порогів. Індикатори температурного режиму розташовуються на зовнішньому краї гальмівного диска і дозволяють водієві легко і швидко визначати базові температури, до яких нагрівався диск під час гальмування.

Ключові переваги:

 • Оснащені системою вентиляції «Kangaroo Paw» з 144 ромбо - і краплеподібних перегородок.
 • Спеціальний високовуглецевий сплав XG150 диска дозволяє легко справлятися з екстремальними температурними змінами.
 • Фрезеровані насічки T3 (48 штук) знижують вібрації або биття гальмівного диска.
 • Насічки ефективно очищають від пилу і бруду, створюючи краще тертя і чисту поверхню диска.
 • Зменшують ефект перегріву.
 • Мінімізують спрацювання гальмівної системи.
 • Індикатор температурного режим дозволяє швидко визначати базові температури, до яких нагрівався диск під час гальмування.
 • Диски ClubSpec 4000 T3 ідеально підходять для агресивної їзди і аматорських змагань.
 • Подвійна сверловка дозволяє встановлювати цей диск на автомобілі з межболтовым відстанню (PCD) 5x100 і 5х114.3.

Застосування, задня вісь:

 • Subaru Impreza 2.0 Turbo Wrx STi (межболтовое 5х100 pcd) (2002-2005)
 • Subaru Impreza 2.0 Turbo Wrx STi (межболтовое 5x114.3 pcd) (2005-2006)
 • Subaru Impreza 2.5 Turbo (RB320 Edition) (2006-2007)
 • Subaru Impreza 2.5 Turbo Wrx STi (2006-2007)
 • Subaru Forester 2.5 Turbo STi (2004-2008)

Характеристики

Виробник D.B.A.
Гальмівна система Гальмівний диск

Тюнинг внедорожников - лучшая цена и удобство в использовании

Рады Вас видеть в интернет-магазине автотюнинга внедорожников Auto.com.ua. У нас вы можете выбрать и приобрести резиновые коврики для авто в багажник по лучшей цене с доставкой в Кропивницкий и по всей стране. Если ваш выбор остановился на тормозная система брембо - цена на данный товар Вас приятно удивит. На сайте нашего магазина можно выбрать и найти ome амортизаторы , а также экспедиционный багажник. Следственно купить диски dba рекомендуем по лучшей стоимости всего лишь сделав пару кликов и оставив заявку на сайте.

Тюнинг внедорожников в онлайн-магазин тюнинга джипов

Хотим также обратить внимание, что в каталоге магазина лояльные цены на товар, а для наших клиентов существуют выгодные предложения на хром накладки для авто - лучшее качество в нашем онлайн магазине. Хотим подчеркнуть информацию про шноркели , которые помогут обеспечить качественный тинюнг джипа для оффроад. Если Вам подходит коврики в салон автомобиля - купить этот товар можно у нас на сайте. Для приобретения товара необходимо добавить его в корзину покупок и выбрать предпочитаемый способ оплаты и доставки. Если же Вы еще на стадии выбора, то предлагаем обратить внимание на одну из популярных позиций: диски jaos , либо другие аксессуары для джипов. Цена будет доступна для каждого. Мы с радостью ответим на все Ваши вопросы.

Отримати консультацію у фахівця