Підвіска OME BP-51

Підвіска OME BP-51

Спортивні амортизатори OME BP-51 для позашляховиків

Унікальна запатентована технологія, яка була закладена в основу створення амортизаторів OME BP-51, поєднує в собі оптимальний баланс комфорту і керованості як для загальних доріг, так і для оффроуда. Ці потужні амортизатори, розроблені і протестовані в найсуворіших умовах Австралійського бездоріжжя, обладнані системою регулювання жорсткості і виносними резервуарами. Вони розроблені для простої установки на автомобіль, без внесення модифікацій у рідні вузли і деталі, і поєднують підвищений комфорт при їзді по шосе і чудовий контроль і керованість автомобіля на бездоріжжі.

Наявність регулювання жорсткості дає можливість підібрати кращі параметри стиснення і відбою, з урахуванням дорожніх умов, вагових навантажень і особливостей автомобіля. Амортизатори обладнані виносними резервуарами, але при цьому установка залишається простою і не вимагає змін в підвісці позашляховика.

Амортизатори створені з увагою до деталей і розумінням потреб любителів оффроуда і відповідають найвищим вимогам за якістю. Всі компоненти амортизатора виконані з анодованого алюмінію товщиною 40 мк, що захищає корпус від корозійного впливу і фізичної шкоди, а також створює відмінні умови для охолодження.

Кращі інженери ARB працювали над тим, щоб створити повний цикл виробництва на одному заводі без залучення сторонніх постачальників. Без інвестицій в нове обладнання і верстати тут теж не обійшлося, але саме це і стало запорукою створення амортизаторів найвищої якості.

  • 1-11 товарів з 115